Nike Air Force 1 Flyknit Low-Top Sneaker Kadın Ayakkabı 820256-001 (820256-001)

0,00
Marka : NIKE
İndirim Oranı : % İndirim
* ₺41,94 'den başlayan taksitlerle

820256-001

:
Tavsiye Et

EFSANE, ŞİMDİ HAVA KADAR HAFİF.

Nike Air Force 1 Ultra Flyknit Low Kadın Ayakkabısı, özel olarak geliştirilen örgü üst kısmın ilk kullanıldığı modeldir. Üst kısım, bu efsanevi modeli her zamankinden daha hafif kılmıştır. Kapsüllü Air-Sole topuk birimi üstün yastıklama sağlar. Stratejik olarak geliştirilen paneller ise klasik bir stil için gerçek AF1'in tasarım çizgilerini korur.

FAYDALARI

 • Flyknit üst kısım, son derece hafif bir his ve dinamik uyum sunar
 • Dayanıklı, enjekte birimli taban dış taban işlevi de görür ve ayakkabının ağırlığını önemli ölçüde azaltır
 • Stratejik olarak üretilmiş paneller ayakkabıya boyut kazandırırken AF1'in tasarım çizgilerini korur
 • Topuktaki kapsüllü Air-sole birimi üstün yastıklama sunar
 • Parmak ve topuk kısımlarının altındaki kauçuk bölmeler dayanıklılık sunar
 • AİR FORCE 1'İN KÖKENİ

  1982'den bu yana ayağı korumanın ötesine geçen bu bir zamanların basketbol ayakkabısı, adını ABD başkanını taşıyan uçak olan Air Force One'dan aldı. Nike Air'a sahip ilk basketbol ayakkabısı olan model, Moses Malone ve Charles Barkley gibi oyuncular için basketbolda devrim yaratırken parke ve asfalttan hip-hop kültürünün özüne, tüm dünyada hızla ilgi görmeye başladı. Bugün Air Force 1 yumuşak, esnek yastıklaması ve devasa orta tabanıyla köklerine bağlı kalmaya devam ediyor. Ancak Air teknolojisi ayakkabının ikonik statüsünde ikinci planda kaldı.

  FLYKNİT'İN KÖKENİ

  Nike Flyknit teknolojisi, ayağı çorap gibi saran (ve neredeyse hiç hissedilmeyen) bir ayakkabı için yanıp tutuşan koşucuların geribildirimlerinden ilham aldı. Nike, yapı ve dayanıklılık sunan statik özelliklere sahip bir örgü üst kısım üretmek için gereken teknolojiyi oluşturmak amacıyla programcılar, mühendisler ve tasarımcılardan oluşan bir ekiple dört yıllık bir yolculuğa çıktı. Daha sonra destek, esneklik ve nefes alabilirlik, tek bir katmana hassas bir şekilde yerleştirildi. Tüm bu çalışmaların sonucunda tüy kadar hafif, ayağın şeklini alan ve neredeyse dikişsiz bir üst kısım elde edildi.