Nike Air Force 1 Ultra Flyknit Erkek Ayakkabı 817420-301 (817420-301)

0,00
Marka : NIKE
İndirim Oranı : % İndirim
* ₺55,93 'den başlayan taksitlerle

817420-301

:
Tavsiye Et

Nike Air Force 1 Ultra Flyknit Erkek Ayakkabı 817420-301

ULTRA HAFİF YAPI

Nike Air Force 1 Ultra Flyknit Erkek Ayakkabısı, ultra nefes alabilen yeni Nike Flyknit üst kısmı sayesinde 1982'nin orijinal basketbol ayakkabısından yüzde 50 daha hafiftir. Stratejik olarak üretilmiş Flyknit paneller ayakkabıya boyut kazandırırken AF1'in estetiğini korur.

HAFİFLİK VE NEFES ALABİLİRLİK

En çok ihtiyacın olan noktalarda yüksek nefes alabilirlik, esneklik ve destek alanlarını birleştiren dokuma Flyknit iplikler, ayağının şekline uyum sağlayarak rahatlık ve hafiflik sağlar. 

ÜSTÜN YASTIKLAMA

Hafif, enjekte orta tabanın topuk kısmında bulunan kapsüllü Air-Sole birimi, uzun ömürlü yastıklama ve çarpma etkilerine karşı koruma sağlar.

DAHA FAZLA AYRINTI

 • Ayarlanabilir, cırt cırtlı ayak bileği bandı ayağı sabitler
 • Köpüklü bilek kısmı orijinal modelin uyumunu sunar
 • Deri çekme ucu ve dil kısmı üstün stil sunar
 • Pivot noktaları çok yönlü yumuşak geçişler sunar
 • Burun ve topuk kısımlarının altındaki kauçuk bölmeler dayanıklılık sunar
 • AİR FORCE 1'İN KÖKENİ

  1982'den bu yana ayağı korumanın ötesine geçen bu bir zamanların basketbol ayakkabısı, adını ABD başkanını taşıyan uçak olan Air Force One'dan aldı. Nike Air'e sahip ilk basketbol ayakkabısı olan model, Moses Malone ve Charles Barkley gibi oyuncular için basketbolda çığır açarken parke ve asfalttan hip-hop kültürünün özüne, tüm dünyada hızla ilgi görmeye başladı. Bugün Air Force 1 yumuşak, esnek yastıklaması ve devasa orta tabanıyla köklerine bağlı kalmaya devam ediyor. Ancak Air teknolojisi ayakkabının ikonik statüsünde ikinci planda kaldı.

  FLYKNİT'İN KÖKENİ

  Nike Flyknit teknolojisi, ayağı çorap gibi saran ve neredeyse hiç hissedilmeyen bir ayakkabı arzulayan koşucuların geri bildirimlerinden ilham aldı. Nike, yapı ve dayanıklılık sunan statik özelliklere sahip bir örgü üst kısım üretmek için gereken teknolojiyi oluşturmak amacıyla programcılar, mühendisler ve tasarımcılardan oluşan bir ekiple dört yıllık bir yolculuğa çıktı. Daha sonra destek, esneklik ve nefes alabilirlik, tek bir katmana hassas bir şekilde yerleştirildi. Tüm bu çalışmaların sonucunda tüy kadar hafif, ayağın şeklini alan ve neredeyse dikişsiz bir üst kısım elde edildi