Nike Air Force 1 Ultraforce Mid Sneaker Erkek Ayakkabı - 864014-001 (864014-001)

0,00
Marka : NIKE
İndirim Oranı : % İndirim
* ₺44,96 'den başlayan taksitlerle

864014-001

:
Tavsiye Et

Nike Air Force1 Ultraforce Mid Sneaker Erkek Ayakkabı - 864014-001

EFSANE YENİLENDİ

Ultra hafif yastıklaması ve kolayca giyilip çıkarılmasını sağlayan patiğiyle çok yönlü rahatlık ve nefes alabilirlik sunan Nike Air Force 1 Ultra Force Mid Erkek Ayakkabısı, en güçlü oyuncular için geliştirilen basketbol ayakkabısını sokak için yeniliyor.

NEFES ALABİLİRLİK

Tek parça iç patik ve file yüzey, ayaklarının serin kalmasına yardımcı olur ve ayakkabıyı kolayca giyip çıkarmanı sağlar.

HAFİF YASTIKLAMA

Olağanüstü hafif ve esnek bir yapı kazandırmak için Ultra orta tabanda önemli alanların içi boşaltılmıştır. Dayanıklı köpük dış taban işlevi de görerek ayakkabının genel ağırlığını büyük ölçüde azaltır.

KLASİK STİL

Deri yüzeyler dayanıklıdır ve klasik AF1 tasarım çizgilerine saygı duruşunda bulunur.

DAHA FAZLA AYRINTI

  • Yansıtıcı ayrıntılar karanlıkta görünürlüğü artırır
  • Topuk ve dil kısmındaki çekme uçları ayakkabının kolayca giyilip çıkarılabilmesini sağlar
  • Normal bilek tasarımı ayak bileğini sarar ve destekler
  • Kauçuk burun ve topuk bölmeleri tutuş ve dayanıklılık kazandırır
  • AİR FORCE 1'İN KÖKENİ

    1982'den günümüze ayağı korumanın çok ötesine geçen bu bir zamanların basketbol ayakkabısı, adını ABD Başkanını taşıyan uçak Air Force One'dan aldı. Nike Air'e sahip ilk basketbol ayakkabısı olan model, Moses Malone ve Charles Barkley gibi oyuncular için basketbolda çığır açarken parke ve asfalttan hip-hop kültürünün özüne, tüm dünyada hızla ilgi görmeye başladı. Bugün Air Force 1 yumuşak, esnek yastıklaması ve devasa orta tabanıyla köklerine bağlı kalmaya devam ediyor. Ancak Nike Air teknolojisi ayakkabının ikonik statüsünde ikinci planda kaldı