Nike Air Max 1 Ultra 2.0 FK Metallic Sneaker Kadın Ayakkabı 881195-001 (881195-001)

0,00
Marka : NIKE
İndirim Oranı : % İndirim
* ₺41,67 'den başlayan taksitlerle

881195-001

:
Tavsiye Et

Nike Air Max 1 Ultra 2.0 FK Metallic Sneaker Kadın Ayakkabı 881195-001

YILDIZI PARLAYAN İKON

Nike Air Max 1 Ultra 2.0 Flyknit Metallic Kadın Ayakkabısı, orijinal ikonu ultra hafif üst kısımla yenilerken, zamana meydan okuyan yumuşak Max Air yastıklamayı koruyor. 

FAYDALARI

 • Hafif Flyknit üst kısım, nefes alabilirlik ve rahatlık sunar
 • Max Air topuk birimi hafif yastıklama sağlar
 • Çift yoğunluklu köpük orta taban yumuşak ve rahattır
 • Waffle dış taban ve kauçuk çıkıntılar uzun süreli tutuş sunar
 • NİKE AİR MAX'İN KÖKENİ

  Nike'ın çığır açan Air-Sole birimi, 1978'de Nike ayakkabılarda boy gösterdi. 1987'de Nike Air Max 1, topuk kısmındaki görünür Air tasarımıyla hayranlarının Air-Sole rahatlığını yalnızca hissetmesini değil, aynı zamanda görmesini de sağladı. O günden beri yeni nesil Nike Air Max ayakkabılar, sundukları etkileyici renk kombinasyonları ve güvenilir, hafif yastıklamayla hem sporcular hem de koleksiyoncular arasında popülerliğini koruyor.

  FLYKNİT'İN KÖKENİ

  Nike Flyknit teknolojisi, ayağı çorap gibi saran ve neredeyse hiç hissedilmeyen bir ayakkabı arzulayan koşucuların geri bildirimlerinden ilham aldı. Nike, yapı ve dayanıklılık sunan statik özelliklere sahip bir örgü üst kısım üretmek için gereken teknolojiyi oluşturmak amacıyla programcılar, mühendisler ve tasarımcılardan oluşan bir ekiple dört yıllık bir yolculuğa çıktı. Daha sonra destek, esneklik ve nefes alabilirlik, tek bir katmana hassas bir şekilde yerleştirildi. Tüm bu çalışmaların sonucunda tüy kadar hafif, ayağın şeklini alan ve neredeyse dikişsiz bir üst kısım elde edildi.