Nike Air Max 1 Ultra Flyknit Sneaker Kadın Ayakkabı 843387-302 (843387-302)

0,00
Marka : NIKE
Fiyat : ₺519,00(KDV Dahil)
* ₺63,24 'den başlayan taksitlerle

843387-302

Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Nike Air Max 1 Ultra Flyknit Sneaker Kadın Ayakkabı 843387-302

HER ZAMANKİNDEN DAHA HAFİF

Çığır açan ikonun en hafif modeli olan Nike Air Max 1 Ultra Flyknit Kadın Ayakkabısı, gün boyunca rahatlık sunmak için Nike Flyknit üst kısım, Ultra orta taban ve yumuşak Nike Max Air yastıklamayla yenilendi. 

DESTEK VE RAHATLIK

En çok ihtiyacın olan noktalarda nefes alabilirlik, esneklik ve destek alanlarını birleştiren dokuma Flyknit iplikler, ayağının şekline uyum sağlayarak rahatlık ve hafiflik sağlar. 

HAFİF YASTIKLAMA

Dayanıklılıktan ödün vermeden ağırlığı azaltmak için Ultra orta tabanın stratejik alanlarının içi boşaltılmıştır. Max Air topuk birimiyle birlikte mükemmel yastıklama sunar.

DAHA FAZLA AYRINTI

  • Dikişsiz film yüzeyler, dayanıklılık ve yapı kazandırır
  • Ayak tarağındaki esnek oluklar ayağının doğal bir şekilde hareket etmesini sağlar
  • NİKE AİR MAX'İN KÖKENİ

    Nike'ın çığır açan Air-Sole birimi, 70'li yılların sonlarında Nike ayakkabılarda boy gösterdi. 1987'de Nike Air Max 1, topuk kısmındaki görünür Air tasarımıyla hayranlarının Air-Sole rahatlığını yalnızca hissetmesini değil, aynı zamanda görmesini de sağladı. O günden beri yeni nesil Nike Air Max ayakkabılar, sundukları etkileyici renk kombinasyonları ve güvenilir, hafif yastıklamayla hem sporcular hem de koleksiyoncular arasında popülerliğini koruyor.