Nike Air Max 1 Ultra Moire Sneaker Kadın Ayakkabı 704995-602 (704995-602)

0,00
Marka : NIKE
İndirim Oranı : % İndirim
* ₺25,53 'den başlayan taksitlerle

704995-602

:
Tavsiye Et

Nike Air Max 1 Ultra Moire Sneaker Kadın Ayakkabı 704995-602

ULTRA HAFİF. ULTRA RAHAT.

Air Max 1 1987'de piyasaya çıktığında, sneaker dünyasını sonsuza dek değiştirdi. Nike Air Max 1 Ultra Moire Kadın Ayakkabısı, standartları alt üst eden klasik modele minimalist üst kısım ve inceltilmiş dış taban gibi yenilikler katarak inanılmaz hafif, esnek ve rahat bir ayakkabı sunuyor.

HAFİFLİK VE RAHATLIK

Yumuşak, sentetik süet üst kısım, nefes alabilen rahatlık sağlayan boydan boya lazer deliklere sahiptir. Eklenmiş birimli taban, dayanıklılığıyla dış taban işlevi de görerek ayakkabının toplam ağırlığını önemli oranda azaltır. Sonuç: Nike'ın bugüne kadarki en hafif Air Max ayakkabısı.

ULTRA ESNEKLİK

İçi boşaltılan orta tabandaki derin esnek oluklar ağırlığı azaltıp ayağın doğal bir şekilde hareket etmesine olanak tanıyarak bu modelin bugüne kadarki en esnek Air Max 1 olmasını sağlıyor.

ÇOK YÖNLÜ STİL

Düşük profilli, yenilenen tasarım, bu ikonik sneaker'ı çok yönlü ve her yerde giyebileceğin hale getirir. Üst kısımdaki dokulu çizgiler, orijinal Nike Air Max 1'in çizgilerini taklit eder.

DİĞER FAYDALARI

  • Yansıtıcı Swoosh ve şerit, loş ışıkta görünür olmanı sağlar
  • Yumuşak topuk dolgusu rahat bir uyum sunar
  • Dikişsiz delikler ve Nike logosu modern bir stil ve dayanıklılık sağlar
  • NİKE AİR MAX'İN KÖKENİ

    Nike'ın çığır açan Air-Sole birimi, 70'li yılların sonlarında Nike ayakkabılarda boy gösterdi. 1987'de Nike Air Max, topuk kısmındaki görünür Air birimiyle hayranlarına Air-Sole rahatlığından daha fazlasını sundu. Artık hissetmenin yanı sıra görebiliyorlardı. Birkaç sene sonrasında yeni nesil Nike Air Max 90, çarpıcı renk kombinasyonları, hafif performansı ve yastıklamasıyla hem sporcular hem de koleksiyoncular arasında popüler hale geldi.