Nike Air Max 90 Ultra 2.0 Flyknit Sneaker Erkek Ayakkabı 875943-100 (875943-100)

0,00
Marka : NIKE
İndirim Oranı : % İndirim
* ₺48,62 'den başlayan taksitlerle

875943-100

:
Tavsiye Et

Nike Air Max 90 Ultra 2.0 Flyknit Sneaker Erkek Ayakkabı 875943-100

ULTRA HAFİF İKON

Dünyanın en popüler Air Max modeli, Flyknit'in esnekliği ve ultra hafif çift yoğunluklu yastıklaması sayesinde daha hafif ve şimdiye kadar görülmemiş yumuşak bir yapı sunarak Nike Air Max 90 Ultra 2.0 Flyknit Erkek Ayakkabısı ile baştan yaratılıyor.

ESNEK UYUM

Hafif Flyknit, en çok ihtiyaç duyduğun noktalarda nefes alabilirlik, esneklik ve destek sunan alanları bir araya getirerek rahatlık sağlar.

ULTRA HAFİF YASTIKLAMA

Çift yoğunluklu köpük yumuşak yastıklama sunar ve ayakkabının genel ağırlığını azaltır. Topuktaki görünür Max Air birimi hızlı ve esnek bir yapı kazandırır.

DAHA FAZLA AYRINTI

  • Hafızalı köpük taban astarı ve ilave topuk köpüğü geliştirilmiş yastıklama sunar
  • Kalıplı dil rahattır
  • Esnek kauçuk desen, tutuş ve dayanıklılık kazandırır
  • NİKE AİR MAX'İN KÖKENİ

    Nike'ın çığır açan Air-Sole birimi, 70'li yılların sonlarında Nike ayakkabılarda boy gösterdi. 1987'de Nike Air Max 1, topuk kısmındaki görünür Air tasarımıyla hayranlarının Air-Sole rahatlığını yalnızca hissetmesini değil, aynı zamanda görmesini de sağladı. O günden beri yeni nesil Nike Air Max ayakkabılar, sundukları etkileyici renk kombinasyonları ve güvenilir, hafif yastıklamayla hem sporcular hem de koleksiyoncular arasında popülerliğini koruyor.

    FLYKNİT'İN KÖKENİ

    Nike Flyknit teknolojisi, ayağı çorap gibi saran ve neredeyse hiç hissedilmeyen bir ayakkabı arzulayan koşucuların geri bildirimlerinden ilham aldı. Nike, yapı ve dayanıklılık sunan statik özelliklere sahip bir örgü üst kısım üretmek için gereken teknolojiyi oluşturmak amacıyla programcılar, mühendisler ve tasarımcılardan oluşan bir ekiple dört yıllık bir yolculuğa çıktı. Daha sonra destek, esneklik ve nefes alabilirlik, tek bir katmana hassas bir şekilde yerleştirildi. Tüm bu çalışmaların sonucunda tüy kadar hafif, ayağın şeklini alan ve neredeyse dikişsiz bir üst kısım elde edildi.