Nike Lunar Force 1 Flyknit Workboot Sneaker Erkek Ayakkabı 855984-600 (855984-600)

0,00
Marka : NIKE
İndirim Oranı : % İndirim
* ₺50,20 'den başlayan taksitlerle

855984-600

:
Tavsiye Et

Nike Lunar Force 1 Flyknit Workboot Sneaker Erkek Ayakkabı 855984-600

KIŞA HAZIR BİR İKON

Nike Lunar Force 1 Flyknit Workboot Erkek Ayakkabısı, ikonik basketbol silüetini su geçirmez bitiriş, yumuşak iç kısım ve zemini kavrayan tutuş ile yenileyerek yağmura karşı koruma sunar ve sıcaklığı içeride tutar.

DESTEKLEYİCİ, HAVA ŞARTLARINA KARŞI KORUMA SAĞLAYAN TASARIM

En çok ihtiyacın olan noktalarda yüksek nefes alabilirlik, esneklik ve destek alanlarını birleştiren dokuma Flyknit iplikler, ayağının şekline uyum sağlayarak rahatlık ve hafiflik sağlar. DWR (dayanıklı, su geçirmez) bitiriş, yağmurlu havada ayaklarını kuru tutmaya yardımcı olur.

SICAK VE RAHAT

İç kısım ayağı sabitler ve parmak uçlarını rüzgara karşı korur; bölgesel yün kısım ise stratejik sıcaklık sunar. Birinci sınıf deriden üretilen normal bilekli yapı, her maceranda destek ve rahatlık sunar.

GÜÇLÜ TUTUŞ

Sert kauçuk dış taban üzerindeki agresif tutuş deseni, kaygan zeminlerde mükemmel tutuş ve dayanıklılık sunar.

DAHA FAZLA AYRINTI

  • Birinci sınıf deri yüzeyler ve ayak bileği bandı orijinal AF1'e atıfta bulunur
  • Yumuşak taban astarı üstün rahatlık sunar
  • Burun ve topuk kısmındaki yansıtıcı çekme uçları karanlıkta görünürlüğü artırır
  • AİR FORCE 1'İN KÖKENİ

    1982'den bu yana ayağı korumanın ötesine geçen bu bir zamanların basketbol ayakkabısı, adını ABD başkanını taşıyan uçak olan Air Force One'dan aldı. Nike Air'e sahip ilk basketbol ayakkabısı olan model, Moses Malone ve Charles Barkley gibi oyuncular için basketbolda çığır açarken parke ve asfalttan hip-hop kültürünün özüne, tüm dünyada hızla ilgi görmeye başladı. Bugün Air Force 1 yumuşak, esnek yastıklaması ve devasa orta tabanıyla köklerine bağlı kalmaya devam ediyor. Ancak Air teknolojisi ayakkabının ikonik statüsünde ikinci planda kaldı.

    FLYKNIT'İN KÖKENİ

    Nike Flyknit teknolojisi, ayağı çorap gibi saran ve neredeyse hiç hissedilmeyen bir ayakkabı arzulayan koşucuların geri bildirimlerinden ilham aldı. Nike, yapı ve dayanıklılık sunan statik özelliklere sahip bir örgü üst kısım üretmek için gereken teknolojiyi oluşturmak amacıyla programcılar, mühendisler ve tasarımcılardan oluşan bir ekiple dört yıllık bir yolculuğa çıktı. Daha sonra destek, esneklik ve nefes alabilirlik, tek bir katmana hassas bir şekilde yerleştirildi. Tüm bu çalışmaların sonucunda tüy kadar hafif, ayağın şeklini alan ve neredeyse dikişsiz bir üst kısım elde edildi.